O MNIE

Mam na imię Paulina,w tym roku obchodzić będę swoje 18 urodziny. Moją pasją są zwierzęta przede wszystkim psy i konie. Przez 6 lat jeździłam konno, niestety teraz mam chwilową przerwę. Jak nietrudno zgadnąć moim sercem zawładnęły psy rasy husky. Rasa uwielbiana przeze mnie od dzieciństwa, a wszystko za sprawą filmów "Przygoda na Antarktydzie" oraz "Śnieżne psy". Od niespełna czterech lat jestem szczęśliwą posiadaczką suki tej rasy- Kory. Moją trzecią, ciągle rozwijającą się pasją jest fotografia. Muszę przyznać, że tak naprawdę to dzięki psim blogom zaczęłam się nią interesować i dzisiaj jestem posiadaczką NIKON'a D3300, za pomocą której została zrobiona większość zdjęć na bloga. Oczywiście nie są to profesjonalne zdjęcia, ale każdy z nas od czegoś zaczyna.
2 komentarze:

  1. Nooo nieźle! Trafił swój na swego! Ja fotografuję odkąd pamiętam z przerwami! Masz jeszcze innego bloga ze swoimi pracami? Jeśli tak to chętnie pooglądam. Jeśli masz ochotę to zapraszam do mojego portfolio
    www.uchwycone-w-czasie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. husky+fotografia, możemy się dogadać:P

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze, które motywują nas do dalszego działania.Będąc już na naszym blogu pamiętaj, aby poświęcić chwilkę w tym dziale i napisać kilka słów od siebie.