czwartek, 2 lutego 2017

Podsumowanie roku 2016!

Mamy luty, a więc wysyp postów o tematyce roku 2016 powoli przeminął wraz z miesiącem styczeń. Osobiście długo zastanawiałam się czy pisanie takie podsumowania ma jakikolwiek sens tym bardziej, że dla nas ten rok zaczął się z impetem, a skończył niekoniecznie tak jak chciałam. Jakie były moje cele na rok 2016? Czy wszystkie udało się spełnić? Zapraszam was do podsumowania tego roku razem ze mną! :)


Oto nasza lista na miniony rok. Patrząc na nią teraz uważam, że niektóre z planów były zupełnie nieprzemyślane, a jedynie podpatrzone na innych blogach.Nie jestem zadowolona z wyniku jaki osiągnęłyśmy bo udało nam się spełnić na 100% tylko 4 z wyżej wymienionych rzeczy, ale jak mówi stare przysłowie "lepszy rydz niż nic".Najważniejsze jednak, że udało nam się popracować nad:
 •  Przywołaniem, które jest niemalże idealne (ale o tym osobna notka)
 •  Ekscytacja przed spacerem również została opanowana i teraz Kora grzecznie czeka, aż ubiorę jej obrożę i zapnę smycz.
 • Zorganizowanie większego psiego spotkania również nam wyszło, nieważne że było zupełnie spontaniczne i nieplanowane! 
 • Praca nad zdjęciami hmm, obecnie jestem zadowolona z tego co osiągnęłam w fotografii. Miałam okazje uczestniczyć w kilku eventach, dowiedzieć się nieco więcej na temat obróbki zdjęć, tworzenia filmów,grafiki komputerowej czy też samej fotografii. Moje zdjęcia znalazły się również w telewizji, myślę że jest to mój mały sukces. Głownie zajmowałam się fotografią reportażową :)
 • Nowego obiektywu zakupić się nie udało, ale planuje to w najbliższym czasie. Razem z Patrycją od Cezara znalazłyśmy świetny obiektyw. Za to udało mi się skompletować kilka innych rzeczy, które są dość przydatne
 • Praca nad skupieniem Kory to jakieś 40% sukcesu. Młoda skupia się na mnie na spacerach dużo bardziej niż do tej pory.
W tym roku stawiamy na zupełny spontan! Mam zamiar pracować nad rzeczami, które w danej chwili przyjdą mi do głowy, spełniać się w swoim hobby, a przede wszystkim odnaleźć siebie i stworzyć silniejszą więź z Korą, bo wiem że stać nas na to!2 komentarze:

 1. Gratulujemy tylu postępów! :) Oby ten rok był dla Was jeszcze lepszy

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie.... Osz ty cwaniaro... myślisz że jak napiszesz "w tym roku stawiam na spontan!" to przestanę cię męczyć żebyś wzięła się za realizację celów? O NIE! Jak ty nie chcesz sobie postawić wyzwań to ja już ci jakieś znajdę o to się nie martw. Nie pozwolę ci zrujnować tak wspaniałego, mądrego, pięknego i pojętnego psa jak Kora!
  Bierz się do roboty! :)
  p's tak właśnie zostałaś ofiarą hejtu w internecie.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze, które motywują nas do dalszego działania.Będąc już na naszym blogu pamiętaj, aby poświęcić chwilkę w tym dziale i napisać kilka słów od siebie.